27 Eylül 2019/Polen
  • Tarafından balkonak
  • 215
  • 0

İyi sonuçlar almak istiyorsanız arı poleni almak için en iyi zaman nedir?

Diyetinize bir arı poleni takviyesi eklemek, genel sağlığınızı iyileştirmek, performansınızı arttırmak ve yorgunlukla baş etmek için iyi bir yol olabilir. Bu eşsiz doğal gıda, çok çeşitli vitaminler, mineraller ve iz elementler içerir ve birçok farklı sağlık yararı ile ilişkilendirilmiştir. Ancak herkes aynı şekilde almayı seçmiyor. Kapsül toplama, sade ham arı poleni kullanma ya da bu maddeyi yiyeceklerde kullanma seçeneğiniz vardır.

Arı poleni almak için en iyi zaman hakkında merak edebilirsiniz. Sonuçta, bu maddenin diğer yiyecekler gibi sindirimi biraz zaman alır. Bu, tükettikten hemen sonra faydalarını alamayacağınız anlamına gelir. İşte bu eki ne zaman kullanmak isteyebileceğinize ve zamanlamanızı etkileyebilecek bazı faktörlere bir göz atın.

Arı Poleni Etkinlik Süreci

 

 

Çoğu durumda, arı poleninin etkisinin ortaya çıkması biraz zaman alır. Bu, günün ne zaman tükettiğinizin gerçekten önemli olmadığı anlamına gelir; Etkiler zamanla artar, vücudunuzu ve birçok sistemini güçlendirir. Bununla birlikte, polenle alerji tedavisi söz konusu olduğunda, eki kullandıktan kısa bir süre sonra bir tepki görebilirsiniz.

Balkonak Taze Yaş Polen Satın Al

 

Polen alerjiniz varsa ve bu takviyenin bir defada çok fazlasını almışsanız, bu en sık görülen durumdur. Polen duyarlılığı olan kişilerin, bir seferde sadece birkaç taneyle başlaması ve normal doza kadar yavaşça çalışması gerekir. Dozunuzu çok hızlı arttırırsanız, dozu aldıktan birkaç dakika ila birkaç saat içinde kaşıntı, hapşırma, kızarıklık veya şişlikten muzdarip olma ihtimaliniz vardır. Ağır vakalarda bu tehlikeli olabilir, bu yüzden dikkatli davranın.

Kolaylık Dozajı

Çoğu durumda günün neredeyse her saatinde arı poleni alabilmenize rağmen, insanların çoğu yalnızca bir zamana sadık kalır. Polen takviyelerinin alınması sabah ilk iş olarak çok yaygındır, çünkü polenin tam olarak faydalanabilmesi için aç karnına. Ayrıca, dozunuzu unutmayı zorlaştırır.

Eğer polen yemeden alırsanız bulantı yaparsa, önce kahvaltı etmeyi düşünün. Poleni o kadar çabuk sindiremeyebilirsiniz, ancak uzun vadede muhtemelen daha iyi hissedeceksiniz. Dozunuzu aldıktan sonra hafif alerji semptomları alma eğilimindeyseniz, dozaj sürenizi de biraz ayarlamak isteyebilirsiniz. Uyanmak yerine akşamları polen tüketmeyi deneyin; bu rahatsız edici semptomlar gününüze engel olmaz.

Arı poleni almak için en iyi zaman ne zaman? Her şey sağlığınıza ve mevcut zamanlamanıza bağlıdır. Bu ek, uzun bir süre boyunca çalıştığından, dozunuzu sizin için uygun bir süre için kolayca zamanlayabilirsiniz.

 

Arı poleni almaya karar verdiyseniz ve kullanma zamanları hakkında yeterli bilgi aldıysanız Polen sayfamızdan arı poleni satın alabilirsiniz.

Arı poleni ile ilgili daha önce yayınlamış olduğumuz aşağıdaki makaleler ilginizi çekebilir

Polen İştah Açar mı? 

Polen Bebeklere Kaç Aylıkken Verilir?

Arı Poleni Nasıl Kullanılır?

Arı Poleni Almanın Riskleri Nelerdir?

Ne Kadar Arı Poleni Almalı Tüketmeliyiz?

 

 


Yardıma mı ihtiyacınız var?
Lütfen konu altındaki yorumlardan bize yazın. Uzman arıcılarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.
Etiketler:

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

WhatsApp chat