16 Aralık 2019/Sağlık
  • Tarafından balkonak
  • 160
  • 0

Doğal bal ve tarçınla nasıl kilo verebilirsiniz?

Yüzyıllar boyunca, insanlar ekstra kilolarından kurtulmak için farklı yöntemler denediler. Özellikle doğal bal ile yapılan tedaviler, insanların kilo vermesi için bir umut olmuştur.

Kilo kaybı için yapılan bal kürlerinin rastgele seçilmiş ballarla hazırlanamayacağı açıktır. Doğal ve kaliteli bal arayanlar için ilk ve tek adres olan cinnamaon ve doğal Balkonak Bal tarafından hazırlanan bir tedavi kullanarak sağlıklı bir vücuda sahip olabilir ve kilo verebilirsiniz .

Şimdi size kilo vermenize yardımcı olmak için doğal Balkonak Bal ve tarçın kullanarak hazırlanan tarifi verelim.

Malzemeler:

  • 2 çay kaşığı Balkonak Balı
  • 1 çay kaşığı tarçın
  • Bir bardak sıcak su

Hazırlık:

Bir bardak sıcak suya bir çay kaşığı tarçın ekleyin. Bu su ve tarçın karışımını demlemek için yaklaşık on dakika bekletin. Sonra iki çay kaşığı Buram balı ekleyin ve karıştırın. Bu karışımı yemeklerden önce günde iki kez içerseniz, kilo verme sürecinize katkıda bulunacaktır.

Çok fazla yemek yemeyeceksiniz, çünkü tarçın ve Balkonak Bal karışımınızı sabahları aç karnına içtiğinizde gün boyu formda kalacaksınız. Bu tedavi sindirim sisteminizi hızlandıracak ve kilo kaybınızı kolaylaştıracaktır.

Ayrıca tarçın Balkonak Balı karışımını yemek zamanları arasında da tüketebilirsiniz. Tarçın iştahı azaltan özelliği sayesinde açlığınızı bastırır.

Tarçın bir başka özelliği de kan şekeri seviyesini dengelemek. Karışımda Balkonak Bal’ın doğal balını kullandığımızdan baş dönmesi gibi kötü durumlara girmiyorsunuz. Balkonak Bal insanlara enerji verir ve yağ yakma özelliği için de tercih edilir. Balkonak balı ve tarçın karışımı en sağlıklı içeceklerden biridir ve şeker hastalarına önerilebilir.

Bu karışımı tarçın kabuğu ile de hazırlayabilirsiniz:

Tarçın kabuğunu on dakika kadar kaynattık. Su biraz ısındıktan sonra suyu süzer ve iki çay kaşığı Buram balı ekleriz. Bu karışım, taze hazırlanmış ve düzenli olarak tüketiliyorsa, haftada 1-2 kilo vermenize yardımcı olabilir.

Balkonak balı ve tarçın karışımı sadece kilo vermek için değil, aynı zamanda zayıflık, iltihaplanma, saç dökülmesi ve kalp problemleri gibi hastalıklar için de rahatça kullanılabilir.


Yardıma mı ihtiyacınız var?
Lütfen konu altındaki yorumlardan bize yazın. Uzman arıcılarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

WhatsApp chat