15 Eylül 2019/Bal
  • Tarafından İrem Mutlukaya
  • 375
  • 0

Bu yazımızda sizlere kestane balını internet üzerinden kullanan kullanıcıların yorumlarını aktaracağız. Gerçek kişilerin kestane balı hakkında yaptıkları yorumları paylaşacağız. Kullanıcı yorumlarından yola çıkarak siz de kestane balı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Eğer kestane balının hakikisini ve saf olanını tüketirseniz faydasını göreceksiniz.

Balkonak Kestane Balı Satın Al

 

İnsan sağlığı için faydalı olan kestane balı, vücudun bağışıklık sistemini güçlendirir ve kişilerin zinde kalmasını sağlar. Birçok hastalığın önüne geçerek sağlıklı bir yaşam sürdürmenizi sağlar. Aşağıda yer alan yorumları okuyarak kestane balını kullanan kullanıcılar hakkında tavsiye almış olursunuz. Yorumları okuduktan sonra bilgilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Metin Bey- İstanbul

Karadeniz yöresinde, Giresun, Trabzon, Artvin ve Rize’de üretimi etkin bir şekilde yapılmaktadır. Antiseptik özelliği olduğu ve bazı hastalıkların önüne geçmesinde ciddi bir etkisi vardır.

Esra Hanım- Malatya

Rengi normal baldan epey koyu, tadi da acimsi ama normal baldan daha lezzetlidir.

Sevcan Hanım – Balıkesir

Hazımsızlık sorunum vardı. Balı aldım ve kullandım. Ciddi manada direk işe yaradı desem yeridir. Herkese tavsiye ederim. Tadına zamanla alışıyorsunuz.

Seda Hanım– Hatay

Dört çocuk annesiyim. Sürekli halsizlik vardı. Her gün sabah aç karnına 2 kaşık yedim ve 20-25 gün oldu halsizlik diye bir şey kalmadı. Tavsiye ederim.

Ayşe Hanım – İstanbul

Bağışıklık sistemim çok zayıftı sürekli hasta oluyordum. Düzenli tüketim sonrası 1 defa tek hasta oldum. Tavsiye ederim.

Ceren Hanım- Ağrı

Çiçek/petek balından daha acı, boğazı yakan ,ama onlara kolayca tercih edilebilecek bal çeşidi.

Balkonak Kestane Balı kullanıcı yorumları

Balkonak sitemiz üzerinden kestane balı almış müşterilerimizin yorumlarını okumak için kestane balı sayfasına tıklayabilirsiniz.


Yardıma mı ihtiyacınız var?
Lütfen konu altındaki yorumlardan bize yazın. Uzman arıcılarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

WhatsApp chat