26 Aralık 2019/Bal
  • Tarafından İrem Mutlukaya
  • 157
  • 0

Kestane Balının fiyatı hakkında hepimiz bir merak içerisindeyiz. Bugün sizlere kestane balı hakkında çok fazla bilgi vermekten ziyade fiyatı hakkında bazı açıklamalarda bulunacağız. İşte detaylar…

Kestane balı hepimizin bildiği gibi üretimi çok az olurken, tüketimi de en fazla gerekli olan bir bal çeşididir. Bu bal çeşidinin faydalarını zaten saymakla bitiremeyiz. Ancak fiyat konusunda hem pazarlar hem marketler hemde üreticilerin fiyatlarının yanı sıra internet site fiyatları da bir birini tutmuyor. Peki nedir fiyatı?

Kestane balı gerçek fiyatı ne kadar?

Kestane balını marketlerde 20 TL’ye de gördük, 30 TL’ye de 300 TL’ye de. Hangisi gerçek hangisi doğru derken, üreticiler ve kendi balkonak markamız üzerinden sizlere en uygun ve gerçek organik balı tüketmeniz için bu işe girdik.

Kestane balının gerçek ve en uygun fiyatını satma garantisi sunuyoruz. Balkonak olarak kestane balı 185 TL olarak satışa çıkmaktadır.

Dışarıda satılan parlak işlem görmüş ballardan uzak durun. Ayrıca 40 TL’ye 1 KG kestane balı satanlardan da uzak durunuz. Kestane balını piyasada en uygun balkonak satmakta ve KG fiyatı 185 TL olarak en uygun olarak seçilmiştir.

Balkonak kestane balı üreticiden direk tüketiciye ulaşan baldır. Hiçbir şekilde işlem görmemiştir.


Yardıma mı ihtiyacınız var?
Lütfen konu altındaki yorumlardan bize yazın. Uzman arıcılarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

WhatsApp chat