Emre
Girişimci

böyle kestane balı yememiştim diğer bölgelerdeki kestane başlarından biraz daha tadı farklı hafifnaunorqnıbfazla ama dedikleri gibi keskin Bi bal yemek istiyorsunuz fakat kesiyor. Birde balı yorgun zamanımda yediğimde hemen yorgunluğum gidiyor pisikolojikmidir baldan mıdır bilemiyorum

Ali teke
Yazılımcı

Yorumlara bakarak aldım. Gerçekten çok güzeldi yine alıcam

Aydoğan Kahraman
Çalışan

bu fiyata çok iyi…)
çam balı aldım nefis lezzeti çok hoşumuza gitti ailecek, kavanozu açınca harika bir kokusu gerçek bal bu teşekkür ederim 3 kavanoz daha sipariş verdim peşinden .

Yenal Ergezen
Gayrimenkul Danışmanı

Süper Tavsiye Ederim⭐⭐⭐⭐⭐
Bizzat gidip yerinden aldım, Balları kaliteli ve son derece steril bir yerde üretim yapıyorlar.Herkeze tavsiye ederim

MURAT ÖZSU
Esnaf

Bal güzel sarıp sarmalamışlar da abi kargo firması değiştirilirse daha güzel olur. Ürün İstanbula ilçeye ulaşıyor ama 2 adımlık yerden gelmiyor. Gerçek balı destekliyorum. Şu indirimli fiyatta olursa tadından yenmez. Bittikçe almayı düşünüyorum. Gerekirse hepsiexpress’e gönderin istanbulda depolasınlar. Hızlıca dağıtır onlar.

Harun Ünal
Çalışan

Alınabilir bir bal bence
İnternetten bal almayı pek düşünmezdim. İlk defa aldım ve marketten aldıklarımızla hiç alakası yok. Doğal olduğunu ilk kaşıktan anladım. Ailemin de denemesinden sonra organik olduğunu düşünüyorum yani hepimiz bu yöndeyiz. Tavsiye ederim. Tadı ise çok güzel.

Nadir İnam – çok iyi
Öğrenci

Balkonak balin çeşitli ürünlerinden ona yakın aldım, hakkatten anlatıldığı gibi ağzınızda çok güzel aromalar bırakan bir bal. Doğal ve hambal olduğuna şüphe yok, ben baldan anlayan bir insanım ve bu fiyatlara bedava diyebilirim.

Murat Özsu – GÜZEL
Çalışan

Çiçek balı aldım,beğendim tekrar sipariş vericem

Semiha Ocak YILDIRIM – Çok hızlı kargo
Ev hanımı

Çok hızlı kargo
urun çok güzel paketlenmiş.cok şık kavanozu beğendim.

Sercan Ay – Lezzetli..
Çalışan

Lezzetli…
İlk defa internetten yorumlara bakıp bal aldım. Tadı çok güzel, fiyatı da uygun. Bitince tekrar sipariş vereceğim. Bu arada kargoda bir problem oldu, üretici de son derece çözüm odaklı ve yardımcı. Gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.