1 Şubat 2020/Bal
  • Tarafından balkonak
  • 145
  • 0

Günlük balın beslenmeden yoksun olduğunu ve koruyucularla dolu olduğunu düşünüyor musunuz? Organik kır çiçeği balı değiştirme zamanı. Taze ve vücudunuza büyük yararlar sağlar.

Organik kır çiçeği balı nedir?

Adından da anlaşılacağı gibi, organik kır çiçeği balı, kır çiçekleri tarafından üretilen nektardan elde edilir. Bal, zararlı katkı maddeleri veya koruyucu maddeler olmadan taze olarak paketlenir. Tazelik dışında doğal tadı onu daha iyi yapan şeydir. Aynı zamanda temel vitaminler, mineraller, antioksidanlar ve şekerler deposudur. 24 Mantra Organik, gerçek bal kavanozları elde etmenizi sağlamak için yabani çiçek balı doğrudan yerel üreticilerden alır.

Yabani çiçek organik balın sağlık yararları:

Doğal ve taze olmasının yanı sıra, organik kır çiçeği balı çeşitli sağlık yararlarına sahiptir. Onları ayrıntılı olarak tanıyalım:

Cilde bakar

Yüksek antioksidan içeriği cilt sağlığını artırır. Organik kır çiçeği balı düzenli olarak (cilde yemek veya uygulamak) kırışıklıkları azaltır, cilt tonunu iyileştirir ve kırılmaları önler.

Kronik hastalıkları önler

Antioksidanlar iç organları stres ve hücresel hasardan korur. Organik kır çiçeği balı, serbest radikallerin etkisini azaltır ve kanser gibi kronik hastalık riskini azaltır.

Sindirime yardımcı olur

Organik kır çiçeği balı bağırsaktaki iltihabı azaltır. Bu kabızlığa, iyi bakterilerin dengelenmesine ve besin emiliminin iyileştirilmesine yardımcı olur. Düzenli olarak tüketmek sağlığınızı yükseltmenin harika bir yoludur!

Alerji riskini azaltır

Araştırmalar organik kır çiçeği balı vücutta alerjik yanıtları büyük ölçüde azalttığını göstermektedir. Çiçek, hava durumu veya toz alerjisi olsun, bal herkesi engellemeye yardımcı olur.

Enerji seviyelerini arttırır

Karbonhidrat, esans ve mineral bakımından zengin olan organik bal enerjiyi artırır.

Solunum sorunlarını çözer

Boğaz ağrısı, öksürük, hırıltılı solunum veya solunum iltihabı olsun, bir kaşık organik kır çiçeği balı almak solunum sorunlarına yardımcı olur.

Cilt sağlığından bağırsak sağlığına kadar, organik kır çiçeği balı, çeşitli sağlık sorunlarının tedavisinde yardımcı olur. Tek yapmanız gereken düzenli olarak tüketmek ve sonsuz faydaların tadını çıkarmak!


Yardıma mı ihtiyacınız var?
Lütfen konu altındaki yorumlardan bize yazın. Uzman arıcılarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

WhatsApp chat